AKTUÁLNÍ INFORMACE: Objednávky expedujeme bez omezení, i nadále můžete využívat všech dopravců včetně expresního a večerního doručení po Praze. Výdejní místo v Praze – Letňanech vydává pouze objednávky z e-shopu. Objednávky k odběru jsou předem připravené k okamžitému předání s ohledem na minimalizaci kontaktu na nezbytnou dobu. Provozní doba zůstává beze změn. Platba dobírkou je možná, většina dopravců ale akceptuje platbu dobírky POUZE PLATEBNÍ KARTOU!

Diskrétní doručení

Garantujeme 100% diskrétnost každé objednávky od jejího přijetí, přes zpracování až po doručení zásilky na cílové místo.

Zboží zasíláme v pevném neprůhledném přepravním obalu (obvykle papírové krabici), který je lepící páskou nebo stretch fólií chráněn proti jakémukoli poškození během přepravy.

Odesílatelem uvedeným na zásilce je společnost Studio 51 s.r.o., balíček není označen jménem internetového obchodu, žádným logem ani reklamou a je tedy zcela diskrétní.

Při platbě kartou bude platba na vašem výpisu z účtu identifikována jako: STUDIO 51 S.R.O.>PRAHA 9 CZ.

TIPY:

  • Nepřejete-li si doručit zásilku domů, můžete zvolit dodání Českou poštou balíkem Na poštu – balíček bude uložen na vaše jméno na vámi zvolené poště v České republice a o uložení zásilky budete informováni pouze prostřednictvím e-mailu / SMS zprávy. U služby balík Na poštu Česká pošta nedoručuje žádné oznámení do poštovní schránky na adrese vašeho bydliště.
  • Nabízíme diskrétní osobní odběr v našem výdejním místě v Praze nebo v libovolném výdejním místě sítě Zásilkovna.

Diskrétní zásilky